Irlandia czy wlasna firma?

Irlandia czy wlasna firma?

Takie pytanie stawiają sobie często młodzi ludzie, którzy zastanawiają się czy lepiej zostać w Polsce i zarabiać dzięki własnej przedsiębiorczości czy może lepiej wyjechać do pracy za granicę. Pytanie takie też stawiają sobie młodzi ludzie, którzy myślą o powrocie z zagranicy do Polski, by tutaj zainwestować zarobione pieniądze.

Do tych ludzi skierowana jest akcja doradców podatkowych z całej Polski: „Irlandia czy własna firma?” Przekonujemy, że warto zostać w Polsce i rozpocząć własną działalność i wyjaśniamy jak to zrobić. W ramach akcji udzielamy bezpłatnych jednorazowych porad wszystkim osobom, które umówią się z doradcą w jego biurze. W trakcie tej wizyty wyjaśnimy jak:

– zarejestrować własną firmę

– jaką formę opodatkowania wybrać

– jakie składki ZUS będzie płacił przedsiębiorca

– czy warto zarejestrować się jako płatnik VAT

Odpowiemy również na pytania przyszłych przedsiębiorców. Rozpoczęcie działalności gospodarczej wymaga podjęcia kilku ważnych decyzji związanych z podatkami i innymi obciążeniami publicznoprawnymi. Warto więc skorzystać z pomocy fachowca.

Miło mi poinformować, że jako jedyny (mam nadzieję że tylko na razie) doradca podatkowy z województwa zachodniopomorskiego przyłączyłem się do tej akcji. Korzystając ze strony WWW.irlandiaczywlasnafirma.pl bądź kontaktując się bezpośrednio ze mną uzyskają Państwo informacje na temat własnej działalności. Powracającym z zagranicy podpowiem również w jaki sposób skorzystać z abolicji podatkowej.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciołka 13 lok. 207

Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 513 14 11 11

E-mail: makowski@doradca-podatkowy.net.pl