Szkolenia wewnętrzne

Szkolenia wewnętrzne

 

W działalności każdej firmy pojawia się wiele problemów i wątpliwości związanych z podatkami. Skomplikowane i często zmieniające się przepisy stanowią swoistą pułapkę dla przedsiębiorców, która grozi poważnymi konsekwencjami (w najgorszym przypadku podatkowe zaległości mogą doprowadzić do bankructwa firm). Receptą na to zagrożenie jest kształcenie pracowników i korzystanie z profesjonalnych doradców.

Wysłanie pracownika na szkolenie otwarte nie zawsze będzie korzystne dla firmy. Program szkoleń otwartych ułożony jest w taki sposób by zainteresować jak największą liczbę klientów – oznacza to, że przynajmniej część informacji uzyskanych na szkoleniu okazuje się nieprzydatna a tematyka interesująca uczestnika często bywa przedstawiona zbyt ogólnie. Niekiedy też konieczne jest przeszkolenie większej liczby pracowników, co w przypadku szkolenia otwartego będzie stanowiło duży koszt.

Rozwiązaniem tych problemów jest proponowana przeze mnie usługa szkoleń wewnętrznych. Plan takiego szkolenia dostosowany jest dokładnie do potrzeb firmy, z uwzględnieniem specyfiki jej działalności – nie ma więc ryzyka, że przekazana zostanie Państwu wiedza zbędna. Uczestnicy szkolenia objęci zostają opieką poszkoleniową obejmującą możliwość zadawania pytań i uzyskiwania dodatkowych informacji na tematy dotyczące zagadnień szkoleniowych poprzez mail.

Szkolenie takie odbywa się w siedzibie firmy, przez co przeszkolenie zaledwie kilku pracowników jest bardziej korzystne finansowo od wysłania ich na szkolenie zewnętrzne.

W swojej dotychczasowej praktyce przeprowadziłem szkolenia wewnętrzne między innymi dla firm:

Telewizja Polska S.A. Warszawa

Polimex – Mostostal S.A. Siedlce

Tenneco Automotive Polska Sp. zo.o. Rybnik

Partner Tech Sieradz Sp. z o.o. Sieradz

Zapraszam do współpracy!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciołka 13 lok. 207

Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 513 14 11 11

E-mail: makowski@doradca-podatkowy.net.pl