PIT przez NET

PIT przez NET

Jak co roku o tej porze o ból głowy przyprawia Cię PIT? Chciałbyś wreszcie mieć pewność, że Twoje zeznanie nie wzbudzi wątpliwości urzędników? Pracowałeś za granicą i nie wiesz czy w ogóle powinieneś składać zeznanie, a jeżeli tak to jakie? Słyszałeś, że w tym roku można uzyskać spory zwrot dzięki uldze rodzinnej ale nie wiesz jak wypełnić zeznanie? Chcesz mieć pewność, że oddajesz Państwu tylko to co mu się należy?

Gotowe do wydruku zeznanie sporządzone przez profesjonalistę wraz z dodatkowymi informacjami trafi wprost na Twoją skrzynkę. Wszelkie stresy związane z PIT rozwiążesz bez wychodzenia z domu.

Zapraszam do skorzystania z oferty „PIT przez NET”

 

Jak to działa?

Oferuję Państwu szybkie i profesjonalne sporządzenie zeznania rocznego bez proszenia znajomych, zapoznawania się instrukcjami do PITów, bez wszelkich stresów, bez wychodzenia z domu.

Wystarczy że mailowo bądź telefonicznie zlecą mi Państwo sporządzenie swojego zeznania rocznego. W zależności od „pracochłonności” tego zeznania poinformuję Państwa o cenie (jej wysokość waha się średnio w granicach 20 – 100 zł).

Po zaakceptowaniu warunków współpracy proszę o wpłatę na konto i o przesłanie potrzebnych informacji (w tym o organizacji, której chcieliby Państwo przekazać 1 % swojego podatku) oraz dokumentów do sporządzenia zeznania: dokumenty można przesłać zeskanowane przez e-mail, faxem bądź skserowane pocztą.

W odpowiedzi otrzymują Państwo pocztą mailową wypełnione, gotowe do wydrukowania zeznanie w formacie pdf wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi sposobu wyliczenia wykazanych w nim kwot (dotyczy to szczególnie osób rozliczających dochody z zagranicy).

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciołka 13 lok. 207

Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 513 14 11 11

E-mail: makowski@doradca-podatkowy.net.pl