7 prezentów dla doradcy podatkowego

7 prezentów dla doradcy podatkowego

 

W szale przedświątecznych zakupów każdy szanujący się bloger zamieszcza swoją wersję poradnika prezentowego. Mamy więc zatrzęsienie tekstów typu „x prezentów  dla niej, dla niego, dla dzieci, młodych rodziców, fotografów, malarzy, kucharzy, biegaczy, dziennikarzy itp.” W tym morzu obdarowywanych brakuje niestety doradców podatkowych. Wpisując w wyszukiwarkę „prezent dla doradcy podatkowego” znajdziecie teksty o opodatkowaniu prezentów napisane przez doradców podatkowych. Po raz kolejny wypełniam tę lukę i przychodzę z pomocą zdesperowanym poszukiwaczom prezentów dla doradców podatkowych. Czasu do świąt wprawdzie mało ale skoro doradca jest w stanie napisać skargę w ostatnim dniu terminu to i Mikołaj powinien dać radę.

 

Literatura. Nie polecam w tym roku książek z przepisami podatkowymi – w ostatnim czasie zmieniają się one tak często, że taka książka szybko przestanie być aktualna.  Dużo lepszym pomysłem będzie „Promocja kancelarii doradztwa podatkowego i biura rachunkowego” Joanny Polańskiej-Solarz. Autorka prowadzi cenionego w branży bloga, ma wieloletnie doświadczenie i bardzo praktyczne podejście do tematu.

Cena 62,10 zł

promocja

 Kalendarz kadrowo-księgowy

Szczególnie przydatny doradcom, którzy również prowadzą biura rachunkowe. Sporo przydatnych informacji z prawa pracy, podatków i składek ZUS.  Prezent dość nudny ale przydatny.

Cena 44,10 zł

kalendarz

 

T-shirt

Trudno znaleźć takie koszulki w polskich sklepach (choć można znaleźć oferty pozwalające na samodzielne zaprojektowanie wzoru).

Cena 19,46 funtów

koszulka

 

Projektor kieszonkowy. Idealny gadżet dla doradców prowadzących szkolenia czy prezentację dla klientów. Lekki i poręczny, pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 60 cali.

Cena 899 zł

projektor

 

Pióro wieczne .

Wiele dokumentów przesyła się dziś elektronicznie. Ale podpis dokonany dobrym, eleganckim piórem zawsze jest w cenie.

Cena 119 zł

pióro

 

Laptop.

Niezbędny sprzęt dla każdego doradcy podatkowego. Solidny a przy tym dość lekki i wyposażony w dobry dysk i procesor laptop zawsze będzie dobrym prezentem. Wybór na rynku duży, polecam np. laptopy Dell ze względu na długą, nawet 3 letnią, gwarancję.

 

Cena ok. 4000 zł

laptop

 

Smartfon

Doradca podatkowy często w swojej pracy potrzebuje aparatu fotograficznego (by np. zrobić zdjęcia akt), dyktafonu (by nagrać przesłuchanie swojego klienta), nawigacji samochodowej (by trafić na miejsce), podręcznego zbioru przepisów. No i nieodzownym jest telefon. Wszystkie te urządzenia można dostać w jednym smartfonie. Wybór na rynku bardzo duży.

Ceny nawet do 3 500 zł.

smartfon

 

Nie tylko skarpetki i krawat. Jeśli masz w rodzinie doradcę podatkowego lub chciałbyś się takiemu odwdzięczyć za te zaoszczędzone tysiące złotych na podatkach to polecam jedyny w sieci poradnik prezentowy dla doradców podatkowych.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciołka 13 lok. 207

Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 513 14 11 11

E-mail: makowski@doradca-podatkowy.net.pl