Jubileusz dwunastolecia

Jubileusz dwunastolecia

Dwanaście lat temu, 17 września 2007 r., rozpocząłem działalność gospodarczą jako doradca podatkowy. Od początku aż do teraz jest to jednoosobowa działalność, koncentruję się przede wszystkim na doradztwie podatkowym: udzielaniu porad, sporządzaniu opinii, reprezentowaniu klientów w postępowaniach podatkowych i sądowych, szkoleniach podatkowych.

Pierwsze logo firmy, autorstwa mojej żony

Przez pierwsze pięć lat firma działała w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim, gdzie obok usług doradztwa podatkowego świadczyłem usługi biura rachunkowego.

Tuż przed otworzeniem biura

W 2012 r. przeniosłem się do Warszawy. Nadal prowadzę jednoosobową kancelarię, lecz obecnie zajmuję się wyłącznie doradztwem podatkowym. Klienci mogą się ze mną spotkać w kancelarii przy ul. Ciołka na Woli (już wkrótce będzie można wygodnie dotrzeć tu metrem).

W kancelarii przy ul. Ciołka

Oczywiście doradztwo podatkowe to nie tylko konsultacje w biurze, to również reprezentowanie klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi, branie udziału w przesłuchaniach i oględzinach, reprezentowanie ich przed sądami administracyjnymi. Często też można się ze mną spotkać podczas szkoleń na terenie całej Polski.

Wszystkim dotychczasowym klientom serdecznie dziękuję za współpracę, liczę że dzięki mojej pracy podatki dają się trochę oswoić. Zapraszam do współpracy przez kolejne minimum dwanaście lat.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciołka 13 lok. 207

Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 513 14 11 11

E-mail: makowski@doradca-podatkowy.net.pl