O mnie

Witam Państwa, nazywam się Mariusz Makowski, jestem doradcą podatkowym (nr wpisu 10765). Wiele lat pracowałem w Urzędzie Skarbowym ale po zdanym w 2007 r. egzaminie na doradcę podatkowego postanowiłem swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystać dla dobra podatników.

Proponuję Państwu usługi w zakresie doradztwa podatkowego: doradztwo, reprezentowanie podatników przed organami podatkowymi i sądowymi, składanie wniosków, deklaracji i zeznań, szkolenia podatkowe. Pełna lista usług, które mogą mi Państwo powierzyć znajduje się w zakładce „zakres usług”.

Dzięki współpracy z kancelarią radcy prawnego oferuję Państwu pełną obsługę prawno-podatkową.

Specjalizuję się w tematyce delegowania pracowników za granicę, opodatkowania dochodów z zagranicy i cen transferowych. Jestem autorem wielu publikacji z tej dziedziny, m.in. książki „Opodatkowanie dochodów uzyskiwanych za granicą. Ujęcie praktyczne” (Difin 2008).

Współpracuję z Gazetą Prawną i wydawnictwami Beck i Infor, moje artykuły znajdą Państwo między innymi na stronach podatki.bizfirma.onet.pl, portalach dla Polaków pracujących za granicą. Prowadzę szkolenia podatkowe (m. in. dla TaxNet – wydawcy serwisu podatki.biz, Krajowej Izby Podatkowej, Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Telewizji Polskiej, Amica Wronki, Unilever Polska, Deloitte, Fiat, Atlas, Orlen i in.

Moja kancelaria znajduje się w Warszawie przy ul. Ciołka 13 lok. 207. Przed spotkaniem proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Strona www, na którą Państwo trafili, pełni rolę kontaktu ze mną lecz przede wszystkim ma być miejscem przyjaznym wszystkim podatnikom, czyli tak naprawdę nam wszystkim. Znajdą tu Państwo porady podatkowe, artykuły, odpowiedzi na pytania, akty prawne, formularze podatkowe.

Zachęcam do przesyłania swoich pytań. Na blogu znajdą Państwo wiele tekstów podatkowych – zachęcam do komentowania i zadawania pytań.

Ciołka 13 lok. 207

Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 513 14 11 11

E-mail: makowski@doradca-podatkowy.net.pl