Letnia szkoła surfingu podatkowego

Letnia szkoła surfingu podatkowego

Nadchodzą wakacje. Trochę inne niż do tej pory, bo w cieniu epidemii. Po trzech miesiącach pracy biurowej i szkoleń online tęsknię za szkoleniami otwartymi, gdzie mogę się spotkać twarzą w twarz z Państwem. Tak więc z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności zapraszam na kolejną edycję Letniej Szkoły Surfingu Podatkowego – czyli wakacyjnych szkoleniach utrzymywania się na wzburzonych falach prawa podatkowego.

Nie da się jednak zapomnieć, że ciągle mamy epidemię więc tych, którzy wolą pozostać w biurze lub w domu zapraszam na szkolenia online.

W te wakacje wejdą w życie największe zmiany w delegowaniu pracowników do krajów Unii Europejskiej i postaram się przybliżyć kursantom te zmiany i praktycznie do nich przygotować. Ponadto zapraszam na szkolenie dotyczące zatrudniania cudzoziemców (w tym młodych, do 26 lat) w Polsce, z uwzględnieniem ograniczeń spowodowanych epidemią. Trzecim tematem wakacyjnych szkoleń będą ceny transferowe – wiele podmiotów powiązanych ma obowiązek do końca września przygotować dokumentację w sprawie cen transferowych. Warto się w te wakacje do tego praktycznie przygotować.

W zakładce szkolenia znajdą Państwo wykaz najbliższych szkoleń.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciołka 13 lok. 207

Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 513 14 11 11

E-mail: makowski@doradca-podatkowy.net.pl